Biz Kimiz

Sereks, uzun yıllara dayanan deneyimi, özellikle tarımın ileri olduğu ABD ve Avrupa ülkelerinde çiftçi beğenisi yüksek olan çok spesifik doğa dostu ürünlere odaklanarak, bünyesinde bulunan satış, pazarlama ve ziraat mühendisleri kadrosu ile bayileri vasıtasıyla çiftçilere ve tarıma hizmet vermektedir.

Sereks Dış Ticaret Amerikan J.R.PETERS Inc. & AgXplore Inc. ve Alman TRIBOdyn A.G. ve Kanada Black Earth & Global Humic Products firmalarının Türkiye, Komşu Ülkeler ve Türki Cumhuriyetler Genel distribütörüdür.

Distribütörlerimiz

J.R.PETERS INC.

J.R.PETERS geçmişi 1947’ye dayanan, dünyanın en iyi damla sulama gübresi üreticileri arasında bulunan, TRUE BLUE tescilli formülasyonuna sahip Jack’s Professional her mevsim kullanılabilir özelliğine sahip gübreleri olan, ürünleri ABD’de 2500 den fazla bayi ağında ve dünyada birçok ülkede satılan ve konusunda birçok buluşta imzası bulunan bir firmadır. Ürünleri hem damlamadan, hem de yapraktan uygulanabilir, çok çok kaliteli olmasının yanı sıra, dozaj bazında çiftçi maliyetleri oldukça düşük gübrelerdir. Bağ, bahçe, tarla bitkileri, sera ve çiçek yetiştiricileri için çok geniş bir ürün gamına sahiptir. Çiftçiler arasında özellikle Amerikan orijinli gübrelerin rağbet gördüğü bu dönemde, Jack’s Professional gübreleri ABD’de Allentown şehrindeki tesisinde dizayn ve formüle edilerek üretilmekte ve paketlenmektedir.

AGXPLORE INTERNATIONAL INC.

Diğer bir Amerikan temsilciliğimiz olan; AgXplore International Inc. Missouri eyaletinde kurulu, ürün gamında 150 çeşitten fazla gübre, yayıcı yapıştırıcı ve inhibitör bulunduran, aynı zamanda Amerika’nın en büyük tarım danışmanlık kuruluşları arasında bulunan üretici bir firmadır. Kurucu ve sahibi Entemolog Dr. William Aycock, ABD’de yılın tarım danışmanı seçilmiştir. Ürünleri arasında; NutriPak, ValuPak, BorPak, SeaPak, Strike, Zinc 10%, Calcium 12%, GreenFlash, Copper 5%, Magnesium 5% NZone, ve Sursil oldukça popüler olup, çiftçilerimiz ve bayilerimizin tercihleri arasındadır. Yeni ürün gamımıza kattığımız; RainCoat kirazda çatlamaya karşı kullanılan ve Türkiye’de benzeri olmayan çok özel bir üründür. AgXplore ürünleri, ABD’de 40 dan fazla eyalette ve dünyada 11 ülkede satılmaktadır.

TRIBODYN A.G.

TRIBOdyn A.G. bir Alman firması olup, Yapraktan Uygulanan CO2 Gübresi Lithovit’e sahiptir. Nano teknoloji ile üretilen, %72’si 10 Mikron ve %100’ü 25 Mikron ve daha küçük çapa sahip, her tür bitkinin stomalarından kolaylıkla alınabilir benzersiz özellikte organik bir gübredir. Fotosentezin yapı taşlarından biri olan CO2’i bitkide %250 oranında arttırarak, bitkinin verimini ve kalitesini çoğaltan, kuraklık ve don toleransını, hastalıklara karşı direncini ve ürünün raf ömrünü arttıran müstesna ve rakipsiz bir üründür. Lithovit, aynı zamanda Alman & Türk CERES ve İyi Tarım Uygulamaları Yönetmeliği Organik Gübre Tescillerine sahiptir. Almanya’dan Türkiye dahil 50 den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

TECNOBELL

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.”

BLACK EARTH

Black Earth humusun çevre, tarım, çim, hayvan yemi, toprağı iyileştirme ve sondaj delme çalışmalarında kullanılmasını teşvik eden derin tutkusu, güçlü bağlılığı olan deneyimli ve eğitimli bireylerin bir grup etrafında inşa ettiği bir Kanada şirketidir. Geliştirip, üretimini ve dağıtımını yaptığımız yüksek kaliteli humus, gezegenimiz enerjisinin yenilenebilir olmasına ve dünyanın en önemli sektörlerinin sürdürülebilirliği çalışmalarına yardımcı olur.
CHI Liquid Humus 24 ve CHI Powder’ın hammaddesi çok kaliteli humalite (humus) olup, daha fazla organik madde, humik & fulvik oranları ve daha az kül, ağır metal içeriği ile diğerlerinden farklılık göstermektedir. Bu özellik, ürünlerimizin hammaddesini meydana getiren bitkisel fosillerin tatlı suyun içinde evrimini tamamlamış olmasındandır. Bu organik madde humikçe çok zengin olup, çok amaçlı kullanım için elverişlidir.

GLOBAL HUMIC PRODUCTS

Global Humic Products Ltd’nin amacı, mevcut ve gelecekteki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel sıvı ve katı ürünlerin yanı sıra katı çözünür tozlar üretmektir. Nitelikli araştırmacılarımız, sıkı üretim süreçlerimiz ve kaliteye odaklanmamız, bilim tarafından yönlendirilerek, bugün ve gelecek için piyasada mevcut olan en iyi hümik ürünlere sahip olmamızı sağlamaya yardımcı olmaktadır. Hümik Asitimiz, Kanada, Alberta eyaletindeki alt bitümlü kömür sahalarının yanı başında bulunan yüksek dereceli oksitlenmiş leonardit olarak tanımlanmıştır.
Baştan sona kaliteye odaklanmış Global Humic Products Ltd (GHP), mevcut en kaliteli hümik ürünlere sahip bir Kanada şirketidir.

Menü